AM Servis

Zajišťujeme speciální odborné činnosti v oblasti zajištění správné funkčnosti tepelných
zařízení a systémů jako jsou výměníky, chladiče, vstřikovací formy, lisovací stroje,
a jiná teplárenská zařízení. Dále se specializujeme
na jednorázové úklidy většího rozsahu.

AM Servis
Profil

Profil společnosti

Firma AM Servis Rokycany – Ing. Antonín Mašíček je českou firmou, která je zaměřena na speciální odborné činnosti v oblasti zajištění správné funkčnosti tepelných zařízení a systémů jako jsou výměníky, chladiče, vstřikovací formy, lisovací stroje, a jiná teplárenská zařízení. Jsme certifikovaným servisním střediskem společnosti Alfa Laval, což je největší výrobce deskových výměníků v Evropě. Dále se zabýváme profesionálními úklidovými pracemi na halách a v technologických zařízeních a systémech.

 

Působíme na území Plzeňského kraje, po dohodě možno i v jiných oblastech ČR. Všechny naše práce jsou zajišťovány s odpovídající vysokou kvalifikací i zkušenostmi v oboru. Cílem je zabezpečit pro zákazníka včasný a kvalitní servis, který vychází z jeho potřeb. Od konzultace, poradenství, smluvně dohodnutých podmínek až po konečnou realizaci zakázky.

Na veškeré provedené práce poskytujeme záruku k dané činnosti. A kdyby se nám něco náhodou nepovedlo, tak naše firma má uzavřenou pojistnou smlouvu proti způsobené škodě u Kooperativa a. s.